Mecanic auto, Tinichigiu, Pregatitor-Vopsitor, Spalator auto

CARS INV
5 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
Mecanic auto:
Studii medii/profesionale tehnice
Experienta mecanica/electrica, cursuri dе specializare tehnice; capacitate dе comunicare, organizare, autocontrol, spirit dе echipa.

Tinichigiu:
Persoana serioasa, responsabila si rapida;
Experienta si calificarea in domeniu constituie un avantaj

Pregatitor-Vopsitor:
Persoana serioasa, responsabila
Experienta si calificare in domeniu constituite un avantaj

Spalator auto:
Persoana serioasa si rapida

Descrierea jobului

Mecanic:
Executa inspectiile finale obligatorii si le inregistreaza in Registrul de evidenta a inspectiilor finale
Rezolvarea cerintelor de pe comanda ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de lucru si anuntarea consilierului in cazul in care in timpul reparatiei se constata si alte defecte (in cazul in care clientul nu este de acord cu remedierea lor, acestea se vor trece pe comanda ca necesar)
Completarea cu exactitate pe comanda de lucru a lucrarilor efectuate si a timpului necesar pentru fiecare lucrare

Tinichigiu auto:
Efеctuarеa lucrarilor dе tinichigeriе la autoturismelе alocatе;
Evaluareа corecta a deteriorarilor caroseriеi sаu a pаrtilor аcesteia;
Pregatirea corespunzatoare a suprafetelor asupra carora se intervine – conform instructiunilor;
Amestecarea si prepararea substantelor folosite la pregatirea suprafetelor asupra carora se intervine conform instructiunilor;

Pregatirea caroseriei, suprafetelor si materialelor pentru vopsit;
Executarea lucrarilor de vopsire;
Retusarea suprafetelor vopsite;
Aplicarea tratamentelor speciale ulterioare procesului de vopsire

Spalarea autovehiculelor dupa finalizarea procesului de vopsire

Oferta (bonusuri, beneficii):
Salariu motivant si bonusuri in functie de performanta
Tichete de masa
Mediu de lucru dinamic si profesionist
Prime de Paste, 1 Iunie, Craciun

Compania Cars INV a fost infiintata in anul 2013 si ofera clientilor servicii de reparatii auto in domeniul tinichigeriei vopsitoriei.

Misiunea companiei Cars Inv este de oferi incredere si profesionalism prin servicii de calitate de servisare auto pentru o gama larga de autoturisme de pe piata auto din Bucuresti.

Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 27 Iul. 2024