Gratis

Mecanic auto

BM CAR SOLUTION SRL

Candidatul Ideal

Sa aibă însuşiri de personalitate: seriozitate responsabilitate, loialitate, hotărâre, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aibă calităţi psihice necesare (spirit de observaţie, răbdare, viteza de reacţie, capacitate de orientare in spaţiu, capacitate de comunicare, etc.)

Descrierea jobului

Mecanic auto:
- Stabileste diagnosticul si identifica piesele care necesita inlocuire
- Realizarea reparatiilor necesare mijloacelor auto
- Stabilirea necesarului ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de piese de schimb si emiterea comenzilor necesare catre seful direct
- Anunta seful de service in cazul in care constata si alte probleme decat cele consemnate initial
- Raspunde de calitatea lucrarilor executate
- Raspunde de efectuarea corecta si la timp a reparatiilor mijloacelor de transport
- Executia altor sarcini solicitate de seful direct sau de conducerea companiei
- Intretine ordinea si curatenia in incinta service-ului

Societatea BM CAR SOLUTION isi mareste echipa cu un Mecanic auto.
Salariu atractiv.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024