Gratis

MECANIC AUTO - JOB FRANTA

VivaCALL - VivaWork
2 poziții

Candidatul Ideal

Pentru un client din Franta, care are mai multe service-uri Renault- Dacia, cautam Mecanici Renault-Dacia, Mecanici Camioane, Tehncian Renault-Dacia, Tinichigiu-pregatitor.
Se ofera contract individual de munca cu detasare transnationala.
Toate costurile privind transportul din Romania pana in Franta, cazarea, costurile legate de utilitati sunt achitate de noi.

Descrierea jobului

Este nevoie ca viitorul angajat sa aiba experienta care poate fi demonstrata in mecanica auto si/ sau tinichigerie, permis de ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈conducere B si cunostinte de limba franceza si/sau engleza.
Programul de lucru este conform Codului Muncii din Franta, 7 ore/zi, 35 de ore/ saptamana.
Orele suplimentare sunt platite conform legilor din Franta.
Salariul variaza in functie de experienta, insa se incadreaza intre 2200 euro si 2500 euro NET.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 26 Iul. 2024