Gratis

MASEUR, COSMETICIAN

RO FEMINA S.R.L.
4 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Cerinte: diploma de calificare in domeniu, cunostinte despre produse cosmetice si tratamente faciale corporale, experienta relevanta in domeniu, abilitati de comunicare si relationare, atentie la detalii, dorinta de a oferi un serviciu de exceptie, dorinta si capacitatea de a crea un mediu relaxant si primitor pentru cliente.

Descrierea jobului

Persoane pasionate de frumusete, ingrijire si wellness, cu dorinta de a oferi cele mai bune servicii clientelor noastre, creand in ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀acelasi timp un spatiu confortabil pentru acestea. Pentru noi este importanta dorinta de a contribui la crearea unei experiente de lux pentru clientele noastre, oferind servicii de inalta calitate, atentie la detalii si o atmosfera relaxanta, care sa le faca sa se simta rasfatate si apreciate la fiecare vizita.

Ce oferim: un mediu de lucru armonios si inspirat de valori feminine autentice, program flexibil si pachet salarial competitiv, oportunitati de dezvoltare profesionala, produse si echipamente de inalta calitate.

Sis Spa este mai mult decat un salon, este un loc dedicat femeilor care doresc sa-si regaseasdca echilibrul, sa se conecteze cu sinele lor intr-un mediu plin de rafinament si caldura. Conceptul nostru este construit in jurul ideii de feminitate, sisterhood si lux. Oferim tratamente exclusiviste si servicii personalizate intr-o atmosfera ce inspira armonie si eleganta. Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa unita unde sisterhood-ul este la loc de cinste si fiecare tratament este o experienta de lux, te invitam sa aplici.
Publicat 15 Sept. 2024 Reactualizat 15 Sept. 2024 Expiră 15 Oct. 2024