Gratis

Manichiurista la Adore Beauty Clinic

ADOREEA S.R.L.

Candidatul Ideal

Adore Beauty Clinic caută o manichiuristă talentată și pasionată pentru a se alătura echipei noastre! Dacă ai experiență de cel puțin 1 an și îți dorești să lucrezi într-un mediu plăcut și profesionist, te așteptăm cu drag să faci parte din echipa noastră

Descrierea jobului

Cerințe:

• Experiență de minimum 1 an în domeniul manichiurii și pedichiurii.
• Cunoștințe despre tehnici moderne de manichiură ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄și pedichiură (ojă semipermanentă, gel, acryl).
• Atenție la detalii și abilități excelente de comunicare cu clienții.
• Atitudine pozitivă și dorință de a oferi servicii de înaltă calitate.

Beneficii:

• Salariu atractiv de 4000 RON.
• Mediu de lucru modern și prietenos.
• Oportunități de dezvoltare profesională.

Dacă ești interesată, te invităm să ne trimiți CV-ul tău sau să ne contactezi pentru mai multe informații.

Te așteptăm cu drag la Adore Beauty Clinic!
Publicat 15 Sept. 2024 Reactualizat 15 Sept. 2024 Expiră 15 Oct. 2024