Gratis

Marketing Specialist

COTROCENI PARK SA

Candidatul Ideal

Vrei să îți testezi abilitățile și să faci parte dintr-o echipă dinamică, unde ideile tale contează?
Alătură-te echipei de marketing a celui mai mare mall din România – AFI Cotroceni, un loc unde vei avea ocazia să fii implicat/a in campanii de amploare și să colaborezi cu branduri de top. Dacă ești pregătit/a să contribui la crearea de experiențe memorabile pentru milioane de vizitatori, acesta este locul ideal pentru tine!

Ce ne dorim de la tine:
  • Studii superioare in domeniul Comunicarii, Relatiilor Publice, Marketing sau domenii conexe
  • Experienta minim 3 ani pe o pozitie similara
  • Cunostinte in defasurarea campaniilor de marketing offline si online
  • Se considera avantaj o experienta de minimum 1 an in gestionarea relatiilor cu furnizori de servicii de marketing (OOH, event management, agentii de creatie/digital).
  • Foarte bune cunostinte operare PC: Ms Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)
  • Cunostinte avansate de utilizare a instrumentelor de social media si a platformelor digitale
  • Abilități de Project Management: prioritizare, deadline-uri, mod de lucru eficient într-un mediu de lucru rapid și provocator
  • Abilitati excelente de comunicare si colaborare, cu capacitatea de a lucra eficient cu diferite echipe si niveluri de management
  • Perseverenta in atingerea obiectivelor, gandire strategica, dinamism
  • Persoana creativa, sociabila si adaptabila unui mediu de lucru operational.

Descrierea jobului

  • Participa la realizarea strategiei de comunicare prin canale de comunicare conventionale si neconventionale, prin intermediul campaniilor de promovare de ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀tip ATL, BTL, digital, tinand cont de obiectivele de business ale companiei
  • Responsabil de intelegerea corecta a targetului si obiectivelor campaniilor astfel incat sa poata pregati un briefing corect pentru agentia de creatie si de media
  • Lucreaza indeaproape cu agentiile de publicitate, media, digital si PR pentru intelegerea obiectivelor de marketing ale campaniilor
  • Analizeaza impreuna cu Seful de Departament propunerile creative si de media si trimite feedback catre agentii
  • Raspunde de respectarea termenelor limita pentru activitatile pe care le gestioneaza
  • Monitorizeaza si analizeaza performantele campaniilor, recomanda actiuni de imbunatatire.
  • Realizeaza management de proiect privind implementarea diverselor campanii de promovare si orice alte proiecte necesare in derularea activitatii
  • Analizeaza, selecteaza, negociaza, contracteaza si implementeaza actiuni de marketing si comunicare care conduc la indeplinirea obiectivelor de business ale companiei
  • Gestioneaza programul de loializare (mentenanta, raportare, interfata chiriasi etc.)
  • Asigura desfasurarea intregului proces de selectie a furnizorilor (intocmire documentatie licitatie, contracte, follow-up si pregatire facturi) pentru obiecte promotionale, materiale POSM si alte materiale necesare in derularea activitatiilor recurente.

Beneficii:
  • Pachet salarial corelat cu performantele profesionale
  • Bonus anual performanta, prima Craciun
  • Tichete masa; tichete cadou; tichete vacanta
  • Asigurare medicala de sanatate (Groupama) si abonament medical (Regina Maria)

Contact HR departament: andreea.barbieru@afi.global

AFI Europe Romania face parte din grupul AFI Properties, companie care activeaza în domeniul dezvoltării, managementului şi investiţiilor imobiliare, si operează în Europa Centrală şi de Est. În România, compania operează centrul comercial AFI COTROCENI, unul dintre cele mai mari centre comerciale din regiunea central şi est europeană, AFI Ploieşti, AFI Braşov. În sectorul de birouri, AFI Europe România deţine un portofoliu de 7 parcuri de afaceri de clasa A (AFI Park 1-5, AFI Tech Park, AFI Park Braşov, AFI Lakeview, AFI Park Floreasca, AFI Victoriei Plaza, AFI Park Timişoara). AFI Europe România este al doilea cel mai important proprietar de clădiri de birouri din ţară, administrând proiecte de afaceri în valoare totală de aproximativmp închiriabili şi spaţii de retail de aproximativmp închiriabili. În, compania a finalizat primul său proiect rezidenţial pe piaţa locală – primul stadiu al AFI City Bucureştii Noi, care include 190 de apartamente, aducând experienţa de lungă durată câştigată pe pieţele internaţionale.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024