Gratis

Marketing Specialist la Style Up

CREPODANT SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

La Style Up, redefinim eleganța și feminitatea prin creații realizate manual, ce îmbină țesături prețioase cu cele mai recente tendințe. De la rochii de mireasă până la rochii de seară, fiecare piesă este o manifestare a unicității, conturând perfect look-ul fiecărui eveniment mult așteptat. Culoarea, materialul și designul se reunesc într-o simfonie de stil, onorând frumusețea fiecărei femei, indiferent de siluetă.

Căutăm un Marketing Specialist pasionat, care să contribuie la creșterea brandului.

- Studii superioare finalizate în marketing, publicitate, comunicare sau domenii conexe.
- Experiență de minim 1 an în marketing.
- Pasiune pentru modă și frumos.
- Abilități excelente de gestionare și monitorizare a campaniilor de Paid Ads. (Meta Ads și Google Ads)
- Experiență în creare de engagement content pentru platformele: Instagram, Facebook și TikTok.
- Abilități excelente de exprimare verbală și scrisă, pentru crearea de conținut; experiență în copywriting și gestionarea textelor.
- Capacitate de analiză și măsurare a rezultatelor campaniilor desfășurate.
- Personalitate creativă și proactivă.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru a crește vizibilitatea brandului pe piață.
- Gestionarea și optimizarea campaniilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄de marketing digital, Meta Ads și Google Ads.
- Crearea de conținut captivant care să reflecte valorile și stilul unic Style Up.
- Analiza pieței și a concurenței pentru a identifica oportunități noi de creștere a companiei.
- Colaborarea cu echipa de design pentru a lansa și promova noile colecții.
- Crearea de postări pentru social media și videoclipuri care să atragă și să implice publicul țintă.

Ce oferim:
Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ, dinamic și inovator.
Posibilitatea de a contribui la creșterea și dezvoltarea unui brand de renume.
Pachet salarial atractiv.
Program de lucru full-time, de luni până vineri, la sediul nostru din Brașov.Dacă ești pasionat de modă și marketing și îți dorești să faci parte din povestea Style Up, te invităm să aplici pentru acest rol!

Descrierea companiei

Atelierul StyleUp

Style Up este un atelier de creatie vestimentara in care pasiunea si bunul gust se impletesc pentru a obtine tinute ce reflecta echilibrul perfect dintre putere si feminitate.

Infiintat in 2012 de Luminita Ungureanu, atelierul din Brasov este creat din pasiunea acesteia pentru frumos si reuseste ca in cei 8 ani de la infiintare sa devina unul dintre cele mai renumite si cautate ateliere de croitorie din oras pentru rochii de seara si rochii de mireasa.

Creatiile realizate manual se remarca prin eleganta si feminitate, iar tesaturile pretioase si aliniate cu cele mai recente tendinte ale sezonului reusesc sa contureze look-ul evenimentul mult asteptat. De la rochii de mireasa pana la rochii de seara, fiecare tinuta devine un manifest pentru couture ce sparge tiparele si defineste unicitatea fiecarei femei.

Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024