Gratis

MARKETING SPECIALIST – Full Time

DENT PRIORITY SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Marketing Specialist talentat și pasionat, care să se alăture echipei noastre. Căutăm o persoană cu o experiență de minim 1 an într-un domeniu asemănător, dornică să contribuie la dezvoltarea și promovarea serviciilor noastre stomatologice inovatoare.

Cerințe:

• Experiență de minim 1 an într-o poziție similară în domeniul marketingului;
• Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală;
• Cunoștințe solide în gestionarea campaniilor de marketing digital;
• Creativitate și atenție la detalii;
• Capacitate de analiză și raportare a performanțelor campaniilor;
• Cunoștințe de bază în utilizarea software-urilor de design grafic (constituie un avantaj);
Disponibilitate pentru muncă la birou, jobul fiind full-time și nu remote.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

• Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru creșterea vizibilității clinicii și atragerea de noi pacienți;
• ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄Crearea și gestionarea campaniilor online și offline (Google Ads, Facebook Ads, etc.);
• Monitorizarea și analiza performanțelor campaniilor și optimizarea acestora;
• Colaborarea cu echipa pentru organizarea evenimentelor și activităților promoționale;
• Monitorizarea statisticilor și căutarea variantelor de optimizare pentru toate colaborările care țin de marketing și atragerea de pacienți noi;
• Optimizarea site-ului atât din punct de vedere estetic, cât și tehnic, pentru a îmbunătăți experiența utilizatorului și vizibilitatea online;
• Crearea de strategii specifice de marketing și propunerea de soluții inovatoare pentru creșterea clinicii;
• Identificarea de noi oportunități de marketing și colaborări.

Ce oferim:

• Un mediu de lucru profesional și dinamic;
• Oportunități de dezvoltare și avansare în carieră;
• Pachet salarial atractiv în funcție de experiență.
• Reduceri si gratuități la tratamentele oferite de clinică.

Dacă ești o persoană proactivă, creativă și pasionată de marketing, așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem! Trimite CV-ul tău la adresa angajari@dentpriority.ro

DentPriority este un lant de clinici stomatologice, care ofera servicii stomatologice premium si a carei preocupare principala este satisfactia pacientului manisfestata prin zambetul plin de incredere!
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024