Gratis

MANIPULANT MARFĂ

HEALTH&BEAUTY LOGISTICS SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • spirit de echipă și capacitate de lucru în echipă

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • receptia produselor de la furnizori;
  • plasarea produselor intrate in depozit pe rafturile alocate;
  • colectarea produselor de pe raft ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁in vederea pregatirii pentru livrare;
  • participarea la inventar;
  • mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca;

Activitatea se desfășoară în parcul industrial CT Park, localitate Dragomiresti Vale, situat pe A1, la ieșirea din București/km 14. Programul de lucru este de luni până vineri, în intervalul 07:00 - 15:30.

Beneficii:
  • Venit net lunar minim 3300 lei.
  • Bonusuri.
  • Prime.
  • Transport asigurat/decontat.
  • Contract de muncă pe perioada nedeterminată.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024