Gratis

MANIPULANT MARFA DEPOZIT MOCHETA

Press Centralis Solutions S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte:
-cazier curat
-minim 8 clase
-minima experienta
-permisul cat b (nu este obligatoriu dar il ajuta )

Descrierea jobului

Activitate:
--manipulare manuala si operare traspaleta
-salariul + tichete
-program de luni pana joi 08:00-16:30
Vineri 08:00-14:00 ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈

Profesionalism, promptitudine, progres. Sunt valorile după care ne ghidăm de mai bine de 20 de ani, timp în care am finalizat peste 1000 de proiecte pe piața de pardoseli din România. Cu o echipa bine pregătită, servicii complete de la consultanță, livrare și montaj, fiecare client Pro Confort devine un prieten. Un prieten care ne ajută să ne ducem la îndeplinire misiunea, aceea de a redefini confortul ca și stil de viață, prin produse precum mochete, covoare, pardoseli PVC, traverse și tapet, la cea mai înaltă calitate.
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024