MANIPULANT MARFA - Depozit Central piese auto-Dragomiresti IF

Augsburg International Impex
17 poziții

Candidatul Ideal

Locatii:
  • Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, PARCUL INDUSTRIAL A1 INDUSTRIAL PARK, km 13.5.
Angajam:
  • MANIPULANT MARFA (COD COR: 933303).

Descrierea jobului

Sarcinilе postului:
  • Descarca marfa livrata din masinile de transport;
  • Verifica marfa primita din punct de vedere calitativ – daca ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂nu este lovita si deteriorata si din punct de vedere cantitativ, daca corespunde cantitatea inscrisa in documente cu cantitatea fizica;
  • Receptioneaza cu scannerul produsele in baza documentelor de livrare;
  • Depoziteaza marfa in zona de prereceptie si utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
  • Efectueaza receptia scriptica a marfurilor prin scanarea fiecarui produs;
  • Aranjeaza marfa pe rafturi conform specificatiilor logistice din scanner;
  • Opereaza comenzile in Scanner si culege piesele pentru livrare de pe rafturi;
  • Aranjeaza marfa comandata, conform turei de livrare a clientului in boxuri;
  • Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii.Incarca marfa in masina de transport ,respectand graficul de livrare.

Augsburg International este unul dintre principalii importatori și distribuitori de piese auto, uleiuri, elemente de tuning, accesorii, echipamente și utilaje pentru service, lider in Romania pe segmentul de piese originale și elemente de caroserie aftermarket. Augsburg International isi propune să atingă perfecțiunea germană prin calitatea produselor și serviciilor oferite de echipa și partenerii săi, prezentandu-se ca un concept de business inovator, etic și de succes, un model de urmat pe piața auto din Romania.

Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024