Gratis

GESTIONAR JUNIOR / MANIPULANT MARFURI / ILFOV, RUDENI

Brands International SRL

Candidatul Ideal

Cerinte pentru candidati:
  • Studii medii;
  • Experienta ca gestionar reprezinta avantaj;
  • Abilitati de comunicare verbala si scrisa ;
  • Atentie la detalii;
  • Capacitate de organizare si prioritizare;
Activitatea are loc in localitatea Rudeni, judetul Ilfov.

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Efectueaza receptia marfurilor, prin controlul cantitatilor de marfuri si al integritatii produselor;
  • Efectueaza iesirile de marfuri din depozit ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄conform procedurilor companiei;
  • Verificarea documentelor fiscale;
  • Verificarea integritatii marfurilor ce urmeaza a fi expediate;
  • Impachetarea coletelor conform politicii companiei;
  • Predarea coletelor catre firma de curierat sau catre departamentul intern de livrari;
  • Verifica integritatea produselor venite din retururi, si aloca produsele la locurile definite, conform politicii companiei;
  • Efectueaza inventarierea periodica a stocurilor;
  • Monitorizeaza temperatura si umiditatea din spatiile special amenajate, conform procedurilor companiei;
  • Controleaza periodic functionarea tuturor echipamentelor din depozit.
Beneficii
  • Mediu de lucru placut;
  • Pachet salarial motivant;
  • Bonuri de masa;
  • Abonament medical in cadrul clinicilor Regina Maria;
  • Bonus lunar;
  • Decont transport.

Brands International este o companie din Romania dedicata universului tutunului si accesoriilor.
Importator exclusiv al celor mai cunoscute branduri de trabucuri (Habanos), tigari de foi, tutun si accesorii, punem clientii in centrul tuturor actiunilor noastre. Ne propunem intotdeauna sa fim poarta prin care atat cunoscatorii, cat si cei mai putin initiati, sa intre in lumea tutunului si sa cunoasca arta fumatului.
Mai multe detalii gasiti pe site-ul Brands International.
Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024