Gratis

MANIPULANT BAGAJE AEROPORT INTERNATIONAL CLUJ

MENZIES AVIATION ROMANIA
6 poziții

Candidatul Ideal

  • flexibilitate pentru un program inegal/ture;
  • spirit de echipa si entuziasm

Descrierea jobului

Care va fi rolul tau?

Participi activ la operatiunile de incarcare/descarcare aeronave (bagaje, cargo, posta).

Ce iti oferim? ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈
  • mediu de lucru placut;
  • contract de munca, perioada nedeterminata;
  • servicii medicale private;
  • posibilitate reala de crestere profesionala si de promovare in cadrul companiei;
  • training-uri de specialitate;
  • bonus lunar de performanta;
  • tichete de masa;
  • tichete de vacanta
  • asigurare medicala

Daca ti-am starnit interesul pentru acest job, te invitam sa faci parte din familia Menzies Aviation Romania - trimite-ne CV-ul tau la adresa de e-mail: diana.ciucas@menziesaviation.com sau aplica pe acest site.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024