Gratis

Manichiurista - Tehnician unghii

RUBITECH STUDIOS S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la candidatul nostru?
- Sa aiba experienta in ale manichiurii de minim un an ( manichiura si pedichiura clasica, semi si cu gel )
- Amabilitate si abilitati excelente de comunicare
- Seriozitate si profesionalism
- Dorinta de a invata si de a fi la curent cu toate trendurile industriei
- Promovarea produselor din salon
- Rabdator pentru a face o analiza amanuntita clientului nostru.

Descrierea jobului

- Executarea cerintelor clientului
- Promovarea produselor din salon dupa caz
- Identificarea serviciilor pe care le putem oferi clientilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈si cercetarea acestora pentru a le introduce in salon
- Analiza cazului fiecarui client in parte, comunicarea clara si concisa cu acesta pentru a ajunge la o concluzie in vederea serviciilor ce i vor fi aplicate.

THE HIVE isi propune sa revolutioneze zona de beauty, atat in materie de servicii oferite dar si din punct de vedere al unui loc de munca bine pus la punct.
Salonul nostru promite sa:
- fie un loc de munca corect si stabil
- aiba o atmosfera linistita si primitoare
- formeze o echipa primitoare si frumoasa
- ofere acces la traineri si cursuri dupa caz
- fie dotat cu tot ce este nevoie pentru desfasurarea activitatii
- ofere un program flexibil, stabilit de comun acord
- ofere un salariu atractiv combinat cu bonusuri oferite in functie de performanta ( obiective ce vor fi setate de comun acord intre angajator si angajat pentru transparenta 100% )
Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024