Gratis

Hairstylist / Tehnician Unghii

ALYA DENIS BEAUTY S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Angajăm Hairstylist și Tehnician Unghii!

Suntem în căutarea unor persoane talentate și pasionate de frumusețe pentru a se alătura echipei noastre la salonul Beautiful Woman. Dacă ești creativ(ă), ai experiență și îți dorești să lucrezi într-un mediu prietenos și profesionist, te așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Descrierea jobului

Posturi disponibile:

Hairstylist:

Experiență în tuns, coafat, vopsit și alte servicii de hairdressing.
Abilitatea de a oferi ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁consultanță clienților privind îngrijirea și stilizarea părului.
Dorința de a învăța și de a fi la curent cu cele mai noi tendințe în hairstyling.

Tehnician Unghii:

Experiență în manichiură, pedichiură, aplicare gel, acril, nail art.
Atenție la detalii și creativitate în realizarea diverselor modele de unghii.
Capacitatea de a lucra cu diferite tehnici și produse de calitate.

Cerințe:

Experiență minimă în domeniu de 1 an (pentru ambele posturi).
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
Atitudine pozitivă, profesionalism și dorință de dezvoltare continuă.
Certificări relevante constituie un avantaj.

Oferim:

Pachet salarial atractiv și bonusuri de performanță.
Mediu de lucru modern și echipă prietenoasă.
Posibilități de formare și perfecționare profesională.
Program flexibil.

Dacă ești interesat(ă) și crezi că te potrivești în echipa noastră, trimite-ne CV-ul tău.

Te așteptăm să facem frumusețea să strălucească împreună!

Descrierea companiei

Alya Wellness Spa

Sector 6, Bucuresti

Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024