Gratis

Manager Zonal de Vânzări

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

Esti ideal pentru postul nostru dacă deții:
  • Experiență în managementul echipei de minim 1-2 ani;
  • Disponibilitate la ︋︍︊︎︋︋︈︍​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎deplasări;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Capacitate bună de analiză, organizare, planificare și gândire strategică;
  • Bune abilități de conducere și coordonare a oamenilor din subordine;
  • Bune abilități de comunicare și relaționare;
  • Experiență în implementarea regulilor, normelor și procedurilor specifice organizației;
  • Orientarea spre rezultate și bune abilități de prioritizare.

Descrierea jobului

  • Coordonezi activitatea magazinelor din regiunile alocate, monitorizezi și asiguri o bună funcționare a acestora;
  • Te vei ocupa de administrarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈și instruirea echipei tale;
  • Verifici și te asiguri că produsele noastre au fost realizate conform rețetelor noastre și că acestea respectă standardele de calitate;
  • Zilnic oferi suport managerilor de magazine;
  • Propui soluții de creștere a vânzărilor și optimizare a costurilor/cheltuielilor;
  • Oferi îndrumare, motivare și direcție echipei de vânzări, promovând o cultură de înaltă performanță.

Ce vom face noi pentru tine?
  • Te ajutăm să-ți dezvolți abilitățile manageriale;
  • Îți oferim un mediu ce îți permite sa te dezvolți și să greșești;
  • Te susținem și îți oferim încredere în luarea deciziilor pe care tu le consideri necesare;
  • Îți oferim training de specialitate în domeniu;
  • Te primim cu brațele deschise in echipa noastra;
  • Îți oferim echipament de lucru: mașina de serviciu, telefon si laptop;
  • Îți oferim pachet salarial motivant corelat cu experiența.
Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.