Gratis

Manager vânzări regional

FOMCO GROUP

Candidatul Ideal

  • Îți place să vinzi mai mult pe teren decât dintr-un birou?
  • Ești un om mai tehnic și îți plac mașinile?

Vrem să-ți încredințăm dezvoltarea pieței de Monitorizare Flote parcuri auto în regiunea centru-vest a Transilvaniei (județele Cluj, Mureș, Bistrița-Năsăud, Sibiu, Sălaj, Bihor, Maramureș).

Clienții noștri sunt companii de transport, de distribuție, FMCG și altele, care au parcuri de la 2-3 vehicule până la sute de mașini. Cu ajutorul sistemului nostru ei reușesc să mențină un control exact al consumului de carburanți, care este principalul lor cost.

Descrierea jobului

Rolul tău va fi să dezvolți piața din zona ta și să menții buna colaborare pe care o avem cu ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄clienții existenți.

Dacă până în prezent ai vândut echipamente industriale sau servicii, știi deja că vânzările de servicii nu se concretizează de la prima întâlnire. E nevoie de răbdare, perseverență și deschidere pentru a ajuta. De regulă contractele și câștigurile sunt pe termen lung.
Nu ne batem la preț, ci oferim soluții personalizate, tehnologii moderne. Partenerii noștri devin mai profitabili prin reducerea costurilor.

Zona ta va fi afacere ta.
Vei avea libertatea să-ți organizezi programul, rutele, vizitele la clienți - desigur, respectând un cadru general aplicabil pentru echipa de vânzări din toată țara.
Sistemul de salarizare e foarte transparent. Și comisioanele ți le poți urmări live zilnic. Astfel, știi exact unde te afli și ce pași trebuie să faci pentru a-ți realiza planul de vânzări.

Va trebui să și înveți.
Te învățăm tot ce trebuie să ști despre acest business, ca și tu să ai succes și să poți câștiga un venit peste medie.
Suntem o companie care pune accent pe dezvoltarea profesională și personală a colegilor noștri. Acest lucru se observă cel mai bine la stabilitatea echipei.

Fomco GPS, parte a Grupului Fomco are sediul central la Târgu Mureș.

Activăm pe o piață concurențială în care suntem singura companie locală, înconjurată multinaționale. Rezultatele de până acum ne arată că facem bine ceea ce facem și că obiectivul nostru de a fi cel puțin în TOP3 național la monitorizare flote auto este unul realist.

Pentru asta avem nevoie de coechipieri îndrăzneți care au reușit deja rezultate bune în vânzări.

Sistemul nostru de recrutare este simplu și rapid:
  • Apăsă pe butonul APLICĂ. Se va deschide o fereastră și te vei întâlni cu un scurt chestionar (aprox. 5 minute) în care te întrebăm de realizările tale de până acum.
Citim răspunsurile și îți dăm feedback.

Te așteptăm în echipa Fomco!
Publicat 18 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 17 Nov. 2024