Gratis

MANAGER TREZORERIE

BICO INDUSTRIES SRL

Candidatul Ideal

- Studii superioare economice.
- Experiență: Minimum 3 ani de experiență în domeniul financiar.
- Cunoștințe de gestionare a lichidităților si utilizarea instrumentelor financiare.
- Abilități analitice și de comunicare, capacitatea de lua decizii rapide.
- Experienta in utilizarea software-urilor și a instrumentelor de gestionare a trezoreriei.
- Menținerea unui standard ridicat de etică și confidențialitate în gestionarea informațiilor financiare.
- Atenție la detalii

Descrierea jobului

- Gestionarea fluxurilor de numerar și previzionarea fluxurilor viitoare.
- Realizarea de analize financiare pentru a sprijini deciziile strategice ale ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄managementului.
- Efectuarea de operatiuni financiare si inregistrarea acestora in contabilitatea companiei.
- Menținerea relațiilor cu băncile și alte instituții financiare.
- Asigurarea conformității cu reglementările financiare și fiscale.

Ce iti oferim:

- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si inovator
- Dezvoltare profesionala continua
- Oferim un pachet salarial competitiv si beneficii atractive

BICO INDUSTRIES activeaza pe piata productiei si distributiei de materiale de constructii . Colaboram cu majoritatea distribuitorilor de materiale de constructii din Romania
Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 10 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024