Gratis

MANAGER RISC OPERATIONAL

SMITH & SMITH SRL

Candidatul Ideal

- studii superioare in domeniul economic;
- experienta profesionala anterioara de cel putin 2 ani in domeniul raportarilor;
- cunostinte temeinice de operare PC;
- cunostinte avansate de limba engleza si de lucru cu bazele de date;
- integritate, etica, profesionalism;
- abilitati de comunicare si relationare;
- onestitate si confidentialitate;
- capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii, initiativa;
- abilitati bune de lucru atat individual cat si in echipa;
- orientare catre rezultate.

Descrierea jobului

- monitorizarea riscurilor operationale;
- administrarea si controlul riscurilor operationale;
- implementarea unor modele de raportare si cuantificare a riscurilor ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂operationale;
- imbunatatirea permanenta a modelelor si metodologiilor de diminuare a riscurilor operationale;
- propune masuri privind diminuarea riscurilor operationale;
- raportarea riscurilor operationale.

Smith & Smith este prima companie de transfer de bani din Romania, infiintata in 1999 si autorizata de catre BNR ca institutie de plata in anul 2011.
In peste 25 ani de activitate am castigat increderea clientilor nostri oferind servicii de plati la un standard ridicat de calitate si comisioane reduse.
Astazi, ocupam un binemeritat loc fruntas in randul societatilor de profil ca segmente de piata destinate atat persoanelor fizice cat si persoanelor juridice.

Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024