Manager regional de vânzări (cu cunoștințe de limba germană)

Hagleitner Hygiene Romania srl

Candidatul Ideal

  • Identificare cu tema igienei
  • Pasiune pentru consultanță și vânzări, precum și pentru serviciul clienți
  • Experiență în vânzări externe, abilități de negociere, capacitate de convingere
  • Potențial de leadership, dorință de a conduce
  • Experiență în conducere
  • Personalitate comunicativă
  • Gândire și acțiune comercială
  • Cunoștințe avansate de limba germană
  • Stil de lucru autonom și structurat

Descrierea jobului

  • Planificarea, conducerea și dezvoltarea unui echipaj de vânzări existent
  • Atragerea de clienți noi și extinderea relațiilor de afaceri
  • Crearea ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄și dezvoltarea unei rețele de contacte corespunzătoare
  • Consultanță competentă pentru clienții noștri, implicând întreaga gamă de servicii oferite
  • Analiza potențialului clienților și al pieței
  • Consolidarea mărcii Hagleitner și stabilirea produselor noastre

Oferta noastră
  • O activitate interesantă și provocatoare, cu o modalitate de lucru autonomă și flexibilitate în programul de lucru.
  • Un loc de muncă sigur, cu perspective pe termen lung într-o companie de familie sănătoasă din punct de vedere economic și caracterizată prin creștere stabilă.
  • Salariu bazat pe performanță, inclusiv autoturism de serviciu, tabletă și smartphone.
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată, într-o atmosferă de lucru familială, cu evenimente pentru echipă și companie.
  • O fază de integrare cuprinzătoare și structurată, precum și oportunități de dezvoltare și carieră prin ofertele Academiei Hagleitner din Austria.

Hagleitner este furnizorul complet lider în produse inovatoare de igienă. Cu sistemele noastre de dozare, suntem de succes în vânzările directe în 12 țări din Europa Centrală și de Est și colaborăm cu parteneri comerciali în peste 60 de țări la nivel mondial. Hagleitner se distinge prin inovație, sustenabilitate, responsabilitate ecologică și servicii excelente. Succesul nostru se bazează pe competența și angajamentul angajaților noștri și pe dorința noastră de îmbunătățire continuă.

www.hagleitner.com

Publicat 18 Oct. 2024 Reactualizat 25 Oct. 2024 Expiră 17 Nov. 2024