Gratis

Manager regional de dezvoltare

D.V.R. Pharm S.R.L.

Candidatul Ideal

Grupul DVR Pharm este în plin proces de dezvoltare și expansiune, așa că ne căutăm colegul (colega) potrivit(ă) pentru misiunea de Manager Regional de Dezvoltare. Ar fi de preferat să ai disponibilitate la deplasări și să locuiești în Brașov, Prahova, Buzău, Focșani sau Bacău.

Studii universitare finalizate (domeniul medical sau farmaceutic, de preferat); Abilități de operare pe PC; Experiență în vânzări și promovare medicală; Abilități excelente de comunicare și negociere; Cunoștințe, abilități și competențe în Leadership; Orientarea către atingerea obiectivelor și dezvoltarea Companiei; Spirit de organizare și pro-activitate; Disponibilitate pentru deplasări în țară; Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI: Elaborează și răspunde de îndeplinirea planului de promovare - dezvoltare; Stabilește obiective de vânzare și promovare și verifică îndeplinirea ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄lor; Coordonează, controlează, evaluează și ia decizii privitoare la echipa de vânzări; Menține relațiile cu principalii colaboratori; Identifică oportunitățile și propune planuri de dezvoltare; Pregătește și susține sesiunile de promovare și de pregătire profesională; Colaborează cu departamentul de Marketing pentru elaborarea și implementarea materialelor și evenimentelor de promovare - dezvoltare;

OFERTA (bonusuri, beneficii): Pachet salarial pe măsura performanțelor și implicării personale; Oportunitatea de a face parte dintr-o companie în plină expansiune; Posibilități de evoluție profesională și personală; Mașină (Audi), laptop, tabletă, telefon mobil;

DVR Pharm este un grup de companii, în plin proces de expansiune, cu echipe tinere și dinamice. Capitalul este 100% capital românesc, are fabrică proprie specializată în producția de capsule, apicole, siropuri, creme, uleiuri esențiale de calitate premium și DVR Pharm este un campion al inovației în fitoterapie, apiterapie și medicină integrativă. Folosește doar materii prime din surse europene verificate, colaborează cu sute de medici și specialiști în sănătate, participă la și organizează conferințe și congrese, elaborează cărți în domeniu cu statut de best seller. In urma furnizarii datelor cu caracter personal, conform legii beneficiati de dreptul de acces, interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale. Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora. Prin inregistarea ‘’curriculum vitae’’ sunteti de acord ca DVR PHARM SRL, sa prelucreze datele cu caracter personal declarate.
Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 3 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024