Gratis

Manager Pizzerie

MORAIO S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

-Experiență anterioară în managementul unui restaurant sau al unei pizzerii.
-Abilități excelente de comunicare și leadership.
-Capacitate de a gestiona operațiunile zilnice și de a coordona echipa.
-Orientare către clienți și servicii de calitate.
-Flexibilitate și abilități de rezolvare a problemelor.
-Absolvent de studii superioare.

Descrierea jobului

Sarcini:
-Supravegherea și coordonarea tuturor activităților din pizzerie.
-Asigurarea respectării standardelor de calitate și igienă.
-Monitorizarea și gestionarea stocurilor de ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄ingrediente și produse.
-Plasarea comenzilor necesare și menținerea relațiilor cu furnizorii.
-Asigurarea unei experiențe plăcute pentru clienți.
-Gestionarea reclamațiilor și solicitărilor clienților.
-Crearea și gestionarea programelor de lucru pentru angajați.
-Asigurarea unui flux de lucru eficient și acoperirea necesităților în timpul orelor de vârf.
-Monitorizarea vânzărilor și gestionarea încasărilor.
-Pregătirea și analizarea rapoartelor financiare periodice.
-Asigurarea mentenanței echipamentelor și a spațiului pizzeriei.
-Coordonează activitățile de reparații și întreținere necesare.

Ce oferim:
-Mediu de lucru prietenos și suportiv.
-Oportunități de dezvoltare profesională.
-Pachet salarial atractiv și beneficii adiționale.

Reprezentam un lanț de pizzerii grab&go cu locații multiple în toată țara. Ne mândrim cu oferirea unei varietăți delicioase de pizza proaspătă, preparată rapid și ușor de savurat în deplasare. Ne străduim să creăm o experiență plăcută și convenabilă pentru toți iubitorii de pizza, oriunde s-ar afla.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024