Gratis

Angajam sef bucatar

Hermannstadt Conference S.R.L.

Candidatul Ideal

1) Diplomă de calificare;

3) Aspect îngrijit și atitudine pozitivă;

4) Aptitudini excelente de comunicare;

5) Atitudine calmă și perseverență;

6) Dexteritate manuală;

7) Capacitatea de a menține discreția cu privire la informațiile clienților.

Descrierea jobului

1) Să coordonezi și să supraveghezi bucătăria pentru a asigura standardele de pregătire și prezentare a alimentelor se mențin;

︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂2) Să gestionezi materiile prime și aprovizionarea cu acestea;

3) Să te asiguri că echipamentele și vasele se folosesc corect;

4) Să gestionezi potențialele reclamații ale oaspeților cu privire la cantitatea, calitatea și prețul produselor din meniu;

5) Să gestionezi buna funcționare a echipei din bucătărie.

Hermanns Hotel face parte din lanțul hotelier „APX Hotels Group”, alături de Union Plaza Hotel, Filitti Hotel și Venis Hotel, în București, și Wolkendorf BioHotel & SPA din apropierea Brașovului.

Pentru noi, cel mai important este ca atât colegii noștri, cât și oaspeții, să beneficieze de un mediu prietenos și călduros. Așadar, încurajăm profesionalismul, relaționarea pozitivă și cooperarea.

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre și să contribui la oferirea unei experiențe excepționale pentru oaspeții noștri, transmite un CV și o scrisoare de intenție la reception@hermannshotel.ro, sau contactează-ne la numărul de telefon: 0770 407 203
Publicat 9 Iun. 2024 Reactualizat 23 Iun. 2024 Expiră 9 Iul. 2024