Gratis

Manager Magazin Bucuresti

DRS DIVISION S.R.L.

Candidatul Ideal

Te asteptam in cadrul firmei noastre daca ai experienta in munca, esti o persoana placuta si sociabila.

ai experienta si cunostinte in domeniul serviciilor/comertului - acest lucru contituie avantaj;

ai cunostinte de baza privind utilizarea calculatorului.

iti place sa lucrezi organizat.

iti place sa ai autonomie si esti indreptat catre gasirea unor solutii potrivite;

ai o minte analitica, iar orientarea catre cifre si analize de date te caracterizeaza;

esti o persoana careia ii place sa puna lucrurile la punct in cele mai mici detalii;

esti o persoana responsabila si orientata spre rezultate;

ai rezistenta la efort si un ritm alert de lucru;

ai cunostinte de limba engleza nivel mediu – de preferat;

Descrierea jobului

Rolul acesta presupune sa coordonezi echipa si sa reprezinti imaginea noastra.

Mentii permanent standardele de calitate Wash Shoes.

︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀Participi activ in gestionarea relatiei cu clientii.

Preiei si predai comenzile catre clienti.

Planifici activitatile si timpul colegilor din echipa ta.

Esti responsabil de intreg magazinul.

Preiei si gestionezi solicitarile si eventualele reclamatii ale clientilor.

Detii un rol activ in activitatea zilnica din magazin.

Preiei apelurile telefonici si consiliezi clientii pentru solutionarea oricarei situatii.

Participi activ in creearea de continut pentru retelele de socializare: Facebook,Instagram,Tik-Tok.

Reprezinti pe retelele de socializare imaginea Wash Shoes.

Gestionezi activitățile magazinului în mod responsabil și orientat spre rezultate.

Wash Shoes este un brand 100% romanesc ce prospera pe piata din Romania fiind prezent in acest moment in 3 orase.

Centru de curatare si reconditonare incaltaminte din Bucuresti angajeaza personal pentru postul de Manager Magazin.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 7 Oct. 2024