Gratis

Manager General

ROSA FOOD ART S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Suntem in căutarea unui Manager General pasionat, energic și dornic de atinge cele mai bune rezultate.
  • Criteriu esential: Experienta vasta in domeniul de activitate Horeca/QSR/Fast food ︈
  • Abilitatile foarte bune de coordonare a unei echipe cu un numar mare de persoane sunt categoric necesare
  • Disponibilitatea si flexibilitatea din punct de vedere al programului de lucru sunt un aspect important pentru noi
  • Entuziasm si energie: Un spirit tanar si o atitudine proactiva în fata oricarei provocari
  • Experienta si abilitati de leadership: Capacitate dovedita de a gestiona si motiva o echipa diversa

Descrierea jobului

  • Supervizarea și coordonarea: Vei oferi consultanta si sprijin pentru personalul din locații, asigurându-ne ︆︊fiecare client se simte ca acasă.
  • Gestionezi eficient solicitările și sesizările venite din partea clienților
  • Vei studia piața pentru a ne asigura că suntem mereu cei mai buni :)
  • Te asiguri că standardele de calitate și procedurile de lucru sunt respectate
  • Creezi un mediu ︂︊︀︉de lucru constructiv, coordonezi și realizezi programul, astfel incat colegii sa fie distribuiti eficient în restaurante
  • Oferi ︁instruire, suport și feedback membrilor echipei, participi la inventare.
  • Asiguri o bună integrare în echipa a noilor colegi
  • Identifici si dezvolti angajatii cu potential

Cerințe esențiale:
  • Entuziasm și energie: Un spirit tânăr și o atitudine proactivă în fața oricărei provocări
  • Experienta și abilitati de leadership: Capacitate dovedita de a gestiona și motiva o echipă diversa
  • Abilitati de comunicare

Descrierea companiei

Bun venit @ Rosa :)

Am crescut si crestem cu pasiune si mult entuziasm :)
Ne propunem sa fim tot mai buni in ceea ce facem
In prezent 10 locații si suntem intr-o continua expansiune
Publicat 28 Sept. 2024 Reactualizat 28 Sept. 2024 Expiră 28 Oct. 2024