Gratis

MANAGER DEZVOLTARE LANȚ SUPERMARKETURI

RUMPRODCOM S.R.L.

Candidatul Ideal

Clientul este un nou retailer care este în căutarea noilor colaboratori – manageri pentru dezvoltarea lanțului său de supermarketuri, care să-i presteze servicii de identificare a spațiilor comerciale conform standardelor clientului în baza unui contract de prestări servicii încheiat între două entități juridice.

Regiunea de dezvoltare a lanțului de supermarketuri: zona Nord – Vest a României.

Așteptările clientului de la candidați:
• abilități de comunicare și negociere eficientă;
• independență în luarea deciziilor;
• mobilitate (în afara biroului) și disponibilitate pentru deplasări în teren;
• atenție la detalii, responsabilitate și punctualitate;
• orientat către obținerea rezultatelor și rezistență la stres.

Descrierea jobului

Atribuții:
- căutarea spațiilor care satisfac cerințele clientului;
- negocierea termenilor de închiriere a spațiilor în condiții favorabile;
- organizarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀lansării (deschiderii) supermarketului.

Lansarea supermarketului se poate face de către managerii de dezvoltare sau aceste atribuții pot fi transferate către managerii de lansare a supermarketurilor.

Motivare: achitarea lunară a serviciilor prestate în limita a 5000 lei brut plus bonusuri pentru deschiderea fiecărui supermarket.

Vă rugăm să trimiteți CV-urile dumneavoastră pe WhatsApp la nr. tel. +4073 707 4009 și adresa de e-mail alfarum@gmail.com

Adresa biroului: mun. Cluj-Napoca, Piața Stefan cel Mare nr.5, sc. 6, et.1, ap. 53.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024