Gratis

Manager Achizitii Piese Schimb Bucuresti

CEFIN TRUCKS

Candidatul Ideal

Te invitam sa ne cunoastem daca ai:

- Studii superioare absolvite si formare tehnica, ideal in domeniul auto ( sau domenii conexe)

- Experienta achizitii/aprovizionare relevanta minimum 3 ani sau in rol similar

- Limba engleza – nivel mediu.

- Cunostinte Office: Excel, Access.

Descrierea jobului

Persoana aflata in rolul de Manager Achizitii Piese Schimb - Bucuresti va fi responsabila de:

- Gestionare stoc – ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈asigurare valori optime stoc din punct de vedere cantitativ, valoric, calitativ.

- Urmarire/realizare indici performanta in conformitate cu cerinte Buget / Business Plan anual.

- Stabilire politica vanzari (pret) in linie cu cele de mai sus si cu strategiea companiei.

- Relatia cu furnizori / producatori pe linie de piese schimb.

- Comenzi catre furnizori in conformitate cu cerintele proprii / retelei de parteneri.

- Aprovizionare retea nationala parteneri service / grup companii.

- Raportari lunare achizitii / vanzari / realizari catre management.

- Raportari lunare catre autoritatile publice: Intrastat, AFM, deseuri

DESCRIERE PACHET SALARIAL SI BENEFICII

Salariu motivant pentru industrie, calculat pe baza rezultatelor calitative si cantitative;

Laptop; Abonament telefon mobil; Pregatire continua si sprijin in vederea atingerii obiectivelor;
Satisfactia muncii in cadrul unei echipe de profesionisti;
Oportunitatea de a dezvolta o cariera in cadrul uneia dintre cele mai importante companii din domeniul auto din Romania.

Vor fi contactati doar aplicantii ale caror CV-uri au fost selectionate. Va multumim pentru intelegere.

AIC Trucks este Importator si distribuitor exclusiv al marcii Ford Trucks in Romania, incepand din anul 2017 prin reprezentanti de vanzari la nivel regional.
Compania are o istorie de 28 de ani in sectorul automotive romanesc, ca furnizor de produse si servicii integrate pentru lumea transportatorilor profesionisti, fiind cunoscuta ca fiind unul dintre cei mai mari distribuitori de vehicule comerciale.

Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 14 Iul. 2024