Gratis

Magaziner/ Lucrator depozit

BN Business SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- Minim 10 clase
- Fără antecedente penale
- Capacitate dе a face faţă unui ritm alert
- Ordonat şi atent
- Carnet ISCIR constituie avantaj

Descrierea jobului

Atribuțiilе postului:

- Efectuază contrоlul cаntitаtiv și calitativ al mărfurilоr
- Recepționеază mаrfă, punе mаrfа pe lоcații
- Trаnsfer ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀de locații, menținе stocul la locații
- Participă la inventare
- Întreține ordinea și curățenia în depozit
- Pregătește și colectează marfa conform avizelor.

Ce vă oferim?

- Un loc de muncă sigur, în una din cele mai mari companii de papetărie-birotică din țară
- Condiții foarte bune de muncă, depozit modern
- Program normal de lucru pe un singur schimb
- Salariu fix plus tichete de masă
- Transport asigurat
- Bonusuri
- Training-uri
- Posibilități de dezvoltare şi carieră
- Vă motivăm prin laudă și recunoaştere profesională

Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.

BNB este o companie națională care oferă servicii complete pentru birouri, de la soluții integrate de IT, echipamente, accesorii și consumabile de birou, la produse de protocol, rechizite școlare, produse de igienă și curățenie.

Avem peste 25 ani de experiență în domeniul papetăriei, peste 35.000 de produse în portofoliul nostru și mai mult de 15.000 clienți fideli mulțumiți de serviciile oferite de noi. BNB se află în top 10 companii de papetărie și birotică din România și am câștigat încrederea a mii de business-uri din întreaga țară.

Misiunea noastră este de a oferi servicii de calitate pentru birou și tot ce e nevoie pentru un spațiu de muncă adaptat necesităților fiecăruia.
Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024