Gratis

Lucrator gestionar depozit

Railing Design

Candidatul Ideal

În calitate de Lucrător depozit, contribui la procesul de aprovizionare al depozitului, cât şi la pregătirea comenzilor pentru clienti sau curier. Trebuie să fii capabil să gândeşti şi să acţionezi eficient şi sigur, pentru a asigura o funcţionare constantă a fluxului de marfă care are ca rezultat disponibilitatea produselor potrivite pentru clienţi. Vei realiza aceste obiective folosindu-te de cunoştinţele specifice Railing Design, modul de lucru Railing Design şi de experienţa colegilor tăi.

PROFIL

Cunoştinţele, abilităţile şi experienţa ta includ:
Capacitatea de a aplica și de a lua iniţiative personale.
Entuziasmat să lucrezi în echipă.
O abordare flexibilă / deschisă schimbării.
Bună disciplină personală.
Bună atenţie la detalii.
Capacitatea de a prioritiza și de a organiza sarcinile individuale de muncă pentru o utilizare eficientă a timpului.
Cunoştinţe de operare a calculatorului.
Capacitatea de a folosi echipament tehnic.

Descrierea jobului

ATRIBUŢII

Responsabilităţile tale vor include:
Manipularea mărfurilor, ex. descărcare, transport intern în depozit , aprovizionarea stocului, ridicare marfă din ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂depozit şi livrarea către clienţi, pregătirea comenzilor pentru curieri -ambalare, utilizarea echipamentului corect, în mod sigur şi eficient, pentru a minimiza daunele aduse stocului şi echipamentului.
Actiunea proactivă pentru a menţine siguranţa şi securitatea pentru clienţi şi colegi, în zonele de responsabilitate.
colaborarea cu colegii pentru a îmbunătăţi experienţa de cumpărare a clienţilor si pentru a genera mai multe vânzări.
implementarea proceselor stabilite, a metodelor de lucru şi a procedurilor, inclusiv a sistemelor şi tehnicilor IT.

Railing Design Srl distribuie accesorii si sisteme pentru balustrade, copertine , usi si cabine de dus. Avem ca parteneri cele mai cunoscute firme din domeniu : Q-railing Gmbh, Dormakaba , Geze si altii.
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 25 Iul. 2024