Gratis

Lucrator Depozit Ghiroda

sc. Loxan Atraktive srl.

Candidatul Ideal

- studii medii
- sociabilitate, flexibilitate, punctualitate, atentie distributiva.
- abilităţi dezvoltate de comunicare
- adaptabilitate şi flexibilitate

Descrierea jobului

- asigura repartizarea si ordonarea corecta a produselor din depozit;
- verifica conditiile de ambalare si de inscriptionare ale ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂produselor receptionate si livrate;
- colecteaza prompt si corect comenzile pentru livrare;
- asigura securitatea si integritatea bunurilor din gestiune;
- participa la inventarele periodice.
- culege produsele de pe rafturi si le pune in cutia speciala pentru ambalarea comenzii;
- verifica continutul tuturor cutiilor aferente comenzilor de vanzare atat din punct de vedere cantitativ, cat si calitativ;
- dupa incheierea coletarii sigileaza si eticheteaza cutiile aferente comenzii de vanzare si le aseaza in zonele special amenajate din depozit, in asteptarea livrarii;
- participa la operatiunile de aranjare, sortare si curatenie.

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamică
- Posibilitate de promovare
- Salariu fix in conformitate cu experienta si responsabilitatile postului;
- Tichete de masa in valoare de 40 lei/zi;
- Transport Timisoara-Ghiroda
- Orar: L-V:7.30-15.30

Importator si distribuitor de produse cosmetice si de parfumerie din 1993. Avem o experienta de peste 20 de ani in domeniul cosmeticelor si de parfumerie.
Produsele importate le comercializam in magazinele proprii, distribuim catre retele de magazine si magazine specializate.
Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024