Gratis

Lucrator Depozit

Bergerat Monnoyeur Romania

Candidatul Ideal

Angajam Lucrator Depozit/ Magazioner / pentru sediul din Business Park Recon Mogosoaia.

Asiguram transport tur-retur pe ruta Crevedia - Mogosoaia si Bucurestii Noi - Mogosoaia.

- Studii medii.
- Autorizație ISCIR de stivuitorist constituie un avantaj (oferim școlarizare și certificare).
- Experiență anterioară, de preferat în zona tehnică.
- Cunoștințe tehnice generale în domeniul auto sau al utilajelor de construcții - constituie un avantaj.
- Cunoștințe medii în domeniul sistemelor de operare PC (World, Excel)
- Cunoștințe minime de limba engleză.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

- Descarcă și recepționează marfa.
- Urmărește ieșirile din stoc și gestionează retururile.
- Identifică piesele de schimb ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄și uleiurile în sistemul informatic și în magazie.
- Pregateste livrarile de piese de schimb și uleiuri către clienți, tehnicieni și puncte de lucru.
- Menține stocul în ordine.

Program de lucru: Luni - Vineri: 08.00 - 17.00

Pauză de masă 1h.

Ce iti oferim?
Pachet salarial motivant, bonusuri de performanță.
Asigurare de viață cu clauză de decontare a unor cheltuieli medicale in valoare de 1000 lei pe an;
Asigurare de sănătate care include gratuit consultatii, analize si investigatii amanuntite;
Tichete cadou pentru copii cu ocazia zilei de 1 Iunie si a sărbătorilor de iarnă;
Tichete de masă în valoare de 35 RON/ zi lucratoare;
Acces la biblioteca on- line Bookster.
Transport asigurat Crevedia - Mogosoaia si Bucurestii Noi - Mogosoaia.

Suntem BERGERAT MONNOYEUR, parte a Grupului Monnoyeur (Franta, 1906), societate constituita in Romania in 1991, cu sediul la Bucuresti (Mogosoaia). Suntem unic distribuitor Caterpillar in Romania si Republica Moldova. Comercializam si oferim service pentru: utilaje pentru constructii; stivuitoare; echipamente constructie si intretinere drumuri. Asiguram acoperire nationala si sprijin local clientilor nostri la Bucuresti, Timisoara, Cluj-Napoca, Brasov, Iasi, Piatra-Neamt, Galati, Constanta, Craiova, Pitesti si Chisinau.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024