Gratis

Magazin online pijamale angajam fotomodel produs

STAR FASHION ADIMAR S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Avem doua posturi disponibile:1. Fotomodel produs cu aspect ingrijit, masura haine S sau M, zambet frumos, prezenta scenica; 2.Fotomodel produs cu aspect ingrijit, plus-sise, masura haine L sau XL, zambet frumos, prezenta scenica, experienta constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Magazin online ce comercializeaza in principal pijamale dama, cautam fotomodel feminin cu/fara experienta, pentru a deveni imaginea noastra. Avem disponibile ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄doua posturi. Oferim plata 300 lei, prin contract de colaborare pentru fiecare sedinta foto (durata 3-4 ore).

Suntem un magazin online ce comercializeaza pijamale de calitate, pentru toate masurile.
Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024