Gratis

Magazin online - Operator Comenzi

DB LEATHER DYE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane pentru procesarea / ambalarea comenzilor. Dedicata și responsabila pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ︀︄︂️︇︊︃︋​︆︆︊︆​︁︁︎️​︈︂︁︄​︀︆︍︉︋︅︉︆︉︎︂︍ești o persoană organizată, atentă la detalii și ai abilități de lucru într-un ritm dinamic, atunci această poziție este perfectă pentru tine! Nu este un job stresant sau greu. O sa lucrezi alaturi de 2 colege foarte amabile.

Va rog atasati o poza la CV, CV-urile fara poza nu vor fi luate in considerare.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
• Împachetarea zilnică a comenzilor pe baza facturii si a awb-ului emis, produse de dimensiuni mici.
• ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂Pregătirea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄produselor pentru livrare, asigurându-se că sunt ambalate corespunzător.
• Gestionarea stocului: ridicarea și plasarea produselor pe rafturi pentru stocare sau ambalare.
• Menținerea unui spațiu de lucru ordonat și curat.

Cerințe:
• Punctualitatea si respectarea programului de munca sunt esentiale.
• Capacitatea de a lucra în picioare și de a ridica produse ușoare.
• Atenție la detalii și abilitatea de a respecta termenele limită.
• Experiența anterioară într-un rol similar constituie un avantaj,dar nu este obligatorie.

Descrierea companiei

Program de lucru: L-V
• Luni-Vineri: 08:00 - 16:00
• Locatia: Str. Macului nr 10, cartier grigorescu Cluj Napoca. (la casa)

Beneficii:
• Salariu 3500 RON.
• Mediu de lucru plăcut și dinamic
• Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tânără și ambițioasă.
• Se lucreaza la masa de ambalare inalta si echipata cu cele necesare, se folosesc tichete AWB autoadezive pentru a usura si minimiza timpii de ambalare. (sub 30 sec / comanda ambalata)
Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești interesat să faci parte din echipa noastră, te invităm să aplici acum!
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024