Gratis

Lucrator Tamplarie PVC - cu sau fără experiență

IQ ACTIV S.R.L.

Candidatul Ideal

O persoană dornică să învețe și să se dezvolte într-un mediu dinamic și prietenos. Nu este necesară experiența anterioară, însă un interes autentic pentru domeniul tâmplăriei PVC și dorința de a contribui la realizarea unor produse de calitate sunt esențiale.
Câteva calități ale candidatului ideal:

• Abilități tehnice de bază sau dorința de a le dobândi prin formare la locul de muncă.

• Seriozitate și responsabilitate, respectând termenele și standardele de calitate.

• Atitudine proactivă, deschisă la a învăța și a se adapta noilor sarcini.

• Capacitatea de a lucra în echipă, comunicând eficient cu colegii pentru a asigura un flux de lucru optim.

• Atenție la detalii, asigurându-se că fiecare piesă și montaj sunt realizate corect.

• Rezistență fizică și disponibilitatea de a efectua muncă manuală.

• Punctualitate și respectarea programului de lucru.

Descrierea jobului

Responsabilități și sarcini:
• Tăierea și înfiletarea armăturilor

• Ajutor la sudarea și debavurarea pieselor

• Asistență la ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈montarea feronerie și tâmplăriei

• Pregătirea sculelor pentru montaj

• Încărcarea mașinii pentru montaj
Oferim:

• Salariu motivant și negociabil în funcție de experiență și performanță: 3150 - 4000 LEI NET

• Ore suplimentare plătite

• Posibilitatea de a lucra și sâmbăta, ocazional

• Mediu de lucru prietenos și oportunități de dezvoltare profesională

• Formare și instruire la locul de muncă

• Posibilități de avansare și creșteri salariale regulate, bazate pe implicare și seriozitate

Ce vei găsi la IQ Activ:

• Colegi prietenoși și o echipă unită

• Oportunități de dezvoltare personală și profesională

Suntem un business local de familie, cu sediul în Iași, specializat în realizarea și instalarea de tâmplărie din PVC și aluminiu. Suntem mândri să fim parte din comunitatea locala din Iași și să oferim servicii de calitate clienților noștri.

Înființați în 2018, ne-am dedicat de la început să oferim produse de înalta calitate și servicii profesionale. Suntem o echipă experimentată, pasionată de ceea ce facem și ne mândrim cu faptul că am câștigat încrederea clienților noștri.

La IQ Activ, ne străduim să oferim cele mai bune soluții pentru nevoile dumneavoastră. De la consultanța personalizată până la instalarea tâmplăriei și serviciile post-vânzare, suntem aici pentru a vă ajuta în fiecare pas al procesului. Fie că aveți nevoie de o tâmplărie nouă pentru casa dumneavoastră sau pentru o clădire comercială, vă vom oferi servicii de înaltă calitate și soluții personalizate pentru a vă satisface nevoile.

Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024