Gratis

Lucrator in pizzerie

MINA INTERSERV SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Experiență în Bucătărie: Ai minimum de 3 luni de experiență într-un rol similar în domeniul culinar, cu abilități dovedite în pregătirea aluatului, gestionarea cuptorului și utilizarea ingredientelor proaspete.

Pasiune pentru Gătit: Iubești să creezi pizza delicioasă, experimentând cu rețete tradiționale și moderne. Îți place să vezi clienții mulțumiți și să contribui la o experiență culinară de excepție.

Atenție la Detalii: Ești atent la detalii, de la respectarea rețetelor până la prezentarea finală a preparatului. Îți place să livrezi calitate în fiecare pizza pe care o pregătești.

Lucru în Echipa: Îți place să colaborezi cu colegii într-un mediu dinamic și rapid, contribuind la succesul echipei. Ai abilități bune de comunicare și te adaptezi ușor într-o bucătărie activă.

Rezistență la Stres: Poți gestiona volumul mare de comenzi și termenele limită fără a compromite calitatea muncii tale.

Descrierea jobului

Prepararea pizzei: Realizarea pizzei conform rețetelor , asigurându-se că fiecare produs este ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de calitate superioară și respectă specificațiile de gust ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀și aspect.
Gestionarea ingredientelor: Prepararea și manipularea ingredientelor proaspete, monitorizarea stocurilor și raportarea necesității de reîncărcare a acestora.
Menținerea curățeniei: Asigurarea igienei și curățeniei în zona de lucru, conform reglementărilor de siguranță alimentară și standardelor de curățenie ale companiei.
Colaborarea cu echipa: Lucrul eficient cu colegii din bucătărie și cu personalul de servire pentru a asigura o desfășurare fluentă a activităților și o experiență pozitivă pentru clienți.
Respectarea procedurilor: Urmarea procedurilor interne și a standardelor de preparare, respectarea normelor de siguranță și de sănătate în muncă.
Gestionarea echipamentelor: Utilizarea și întreținerea corectă a echipamentelor de bucătărie, cum ar fi cuptoarele și ustensilele, pentru a asigura funcționarea optimă și siguranța în utilizare.
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 27 Sept. 2024