Gratis

Vanzator - preparator produse panificatie

JUVY DREAMLAND S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Juvy Dreamland din orasul Vaslui angajeaza personal cu experienta pentru prepararea si vinderea gogosilor si a produselor de patiserie.

Candidatul Ideal:
- persoană dinamică, activă, cu atitudine pozitivă;
- abilități bune de comunicare;
- abilitatea de a învăța;
- punctualitate, seriozitate și responsabilitate;
- dorința de a lucra alături de noi pentru o perioadă lungă de timp;
- să îți placă să lucrezi în echipă;
- dorința de dezvoltare și învățare continuă.

Descrierea jobului

Ce vei face tu pentru noi?
- Asiguri prezentarea estetică a produselor în vitrina și consiliezi clienții în alegerea acestora;
︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄- prepari băuturile pe bază de cafea, respectând toate standardele din punct de vedere al rețetelor și al modului de preparare și prezentare;
- încasezi și gestionezi, casa de marcat;
- respecți procedurile companiei pentru o bună desfășurare a activității zilnice;
- menții spațiul de lucru curat și ordonat, conform standardelor de igiena și procedurilor companiei;

Ce facem noi pentru tine?
- Respectam toate normele legale;
- Contract de munca normă întreagă pe perioadă nedeterminată, plata salariului la date fixe;
- Concediul de odihnă - respectat cu strictețe;

Locul de munca este disponibil pentru program full time . Oferim și cautăm seriozitate!

Juvy Dreamland Srl este o mica companie care pune la dispozitia clientilor produse proaspete de patiserie.
Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024