Gratis

Lucrator depozit

MESSYSTECH SRL

Candidatul Ideal

Atentie: Activitatea se va desfasura la sediul nostru din str Socului nr.2 Rudeni-Chitila

Dorim sa ne intregim echipa adaugand o persoana:
- dinamica, cu simtul raspunderii si initiativa;
- capacitate de organizare si prioritizare;
-flexibilitate in ceea ce priveste programul de lucru;
- atentie la detalii;
- seriozitate si punctualitate

Descrierea jobului

-Receptionarea,verificarea si gestionarea marfurilor;
-Mentinerea curateniei si a ordinii in depozit;
-Colaborarea stransa cu ceilalti colegi din echipa pentru atingerea ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈obiectivelor comune;
-Pregatirea marfii pentru distributie conform comenzilor;
-participa la operatiunile de receptie a marfii;
-aranjeaza marfa pe rafturi in depozit;
-incarca marfa in masini pentru a fi transportata la beneficiari;
-participa la inventarele periodice conform procedurilor interne;
-asigura curatenia la locul de munca;
-rspecta instructiunile de lucru ce se refera la manipularea si depozitarea marfurilor;
-pick-uire produse din raft cu scanner profesional.

-Pachet salarial format din salariu fix ,bonusuri in functie de performanta;
-Prime de Craciun ,Paste si evenimente speciale din viata sa;
-cursuri de formare profesionala si traininguri si posibilitati de avansare.Suntem

Suntem o echipa cu un colectiv sudat in care fiecare persoana isi are locul sau important pentru performanta companiei.
Societate comerciala integrata perfect in mediul concurential,avand ca obiect principal de activitate comertul cu aparatura de masura si control,electrice si electromecanice, armaturi, organe de asamblare,etc
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024