Gratis

Lucrator comercial

SC MEDIASALES
2 poziții

Candidatul Ideal

  • seriozitate si punctualitate
  • dornic sa invete si sa se integreze in echipa
  • disponibilitate pentru lucrul in ture

Descrierea jobului

Oferim:
  • stabilitate intr-un loc de munca sigur ,de durata
  • salariul dimensionat in functie de gradul de implicare si al ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄disponibilitatii de lucru
  • bonus de performanta
  • contract de munca pe perioada nedeterminata

magazin alimentar FROO. Programul de lucru este de 5 zile cu 2 libere 45 ore pe saptamana.
Orele lucrate in plus se platesc separat.
Publicat 23 Iun. 2024 Reactualizat 23 Iun. 2024 Expiră 23 Iul. 2024