Gratis

Lucrator Comercial

CONFIDENTIAL - 10 poziții

Candidatul Ideal

  • sa fie un om deschis, comunicativ, caruia sa-i faca placere sa fie in permanent contact cu cei din jur;
  • sa aiba o atitudine pro activa;
  • sa dea dovada de responsabilitate si seriozitate;
  • sa aiba o atitudine deschisa si politicoasa fata de clienti;
  • sa fie disponibil pentru un program in schimburi;

Descrierea jobului

  • intampina clientii si se asigura ca au o experienta placuta la cumparaturi;
  • serveste clientii magazinului urmand corect procedurile de ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄vanzare a produselor;
  • ofera informatii suplimentare despre produse si promotii in derulare;
  • mentine stocurile adecvate, mentine zona in care lucreaza curata si organizata eficient;
  • promoveaza imaginea brandului Moldovan

Ce beneficii ai daca lucrezi in compania noastra?
Magazinele se gasesc in aproape toate cartierele din Cluj-Napoca, asa ca ai putea avea posibilitatea de a lucra aproape de casa.

Iti vom oferi de asemenea:
  • castig net intre 3000 - 3500 Ron;
  • tichete de masă;
  • transport;
  • abonament medical în rețeaua Regina Maria;
  • pachete cadou și bonusuri de performanță;
  • recompensă dacă aduci un coleg nou;
  • training pentru angajații noi;
  • posibilități de avansare;
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.