Gratis

Lucrator comercial SIBIU

DIODOR COM SRL

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana sociabila, interactionezi usor cu cei din jurul tau, esti orientat/a spre performanta si te regasesti printre cerintele de mai jos, avem exact ce-ti trebuie!

CERINTE:
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Atitudine pozitiva, proactiva, orientata catre clienti;
- Capacitate de invatare rapida si adaptare;
- Initiativa si simtul responsabilitatii;
- Permis de conducere cat. B
- Cunostinte de MS Office.

Descrierea jobului

- Consilierea clientiilor, prezentarea produselor si a ofertelor;
- Aranjarea produselor in vitrina, in magazin si pe rafturi;
- Mentinerea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀ordinii si curateniei la locul de munca;
- Atingerea targetului de vanzari;
- Participarea la inventarierea produselor din magazin.
- Prezinta si vinde produsele oferind toate informatiile necesare despre acestea;
- Se asigura ca toate produsele sunt prezentate si vandute intr-un mod profesionist;
- Receptioneaza produsele potrivit instructiunilor date de supraveghetor si politicii interne a magazinului;

BENEFICII:
- Program full time;
- Tichete de masă;
- Salariu fix + bonusuri din vanzari;
- Loc de munca stabil;
- Mediu tanar si dinamic;

Diodor Com este o firma infiintata in anul 2005 avand ca obiect de activitate comertul cu amanuntul a produselor nealimentare.
In prezent societatea are 4 puncte de lucru.
Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 11 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024