Gratis

LUCRATOR COMERCIAL

AMSTERDAM BUSINESS GROUP S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ca parte a echipei Amsterdam Sex Shop, vei fi responsabil să le oferi clienților noștri cel mai bun serviciu posibil de fiecare dată când vizitează magazinul în care lucrezi. Vei ajuta la maximizarea profitului prin depășirea obiectivelor de vânzări și prin utilizarea dispozitivelor din magazine, contribuind în același timp la succesul echipei de vânzări.
Întâmpinarea clienților într-o manieră caldă, autentică și prietenoasă.
Oferirea celui mai bun serviciu posibil pentru fiecare client, de fiecare dată când intră în magazin.
Cunoașterea procedurilor în domeniul Relații Clienți.
Creșterea vânzărilor prin asigurarea îndeplinirii obiectivelor și depășirii lor acolo unde este posibil.
Utilizarea dispozitivelor din magazine și prezentarea întregii game de produse clientului.
Propunerea de produse alternative și creșterea vânzărilor folosind fiecare oportunitate.
Asistență pentru menținerea standardelor la nivelul brandului nostru.
Păstrarea produselor curate și prezentabile în orice moment.
Completarea stocurilor de produse atunci când este necesar, prin punerea la dispoziție a întregii game de mărimi, culori și materiale, în măsura în care este posibil.
Verificarea corectitudinii prețurilor.
Reprezentarea companiei Amsterdam Sex Shop în cel mai profesionist mod, în orice moment.
Organizarea lucrului într-un mod sigur și responsabil.
Abilități de comunicare bune

Încredere în sine și deschidere.
Abilități de vânzare eficiente.Vei beneficia de un salariu competitiv, de un program flexibil, reduceri la produse și de o atmosferă grozavă și o echipă bine coordonată.
În funcție de performanță, se vor acorda bonusuri la atingerea anumitor praguri de încasări.

Descrierea jobului

Ca parte a echipei Amsterdam Sex Shop, vei fi responsabil să le oferi clienților noștri cel mai bun serviciu posibil ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂de fiecare dată când vizitează magazinul în care lucrezi. Vei ajuta la maximizarea profitului prin depășirea obiectivelor de vânzări și prin utilizarea dispozitivelor din magazine, contribuind în același timp la succesul echipei de vânzări.

Amsterdam Sex Shop este o companie specializata în articole pentru adulți, având ca scop îmbunătățirea vieții sexuale a clienților săi. Iată câteva aspecte importante despre această companie:

Amsterdam Sex Shop este prezenta pe piața din România de peste 20 de ani, ceea ce evidențiază experiența și stabilitatea sa în domeniu.

Oferă o varietate largă de articole, inclusiv:

Lenjerie specială Jucării sexuale Lubrifianți și geluri Vibratoare Produse pentru fetish/BDSM

Compania dispune de 11 locații în toată țara, facilitând accesul clienților din diferite regiuni ale României.

Sediul principat se află în București, dar oferă și opțiuni de livrare online, pentru a ajunge la o audiență mai largă. De asemenea se realizeaza si livrari rapide prin platforme precum Tazz sau Glovo.

Amsterdam Sex Shop este bine cunoscut pe piața din România pentru gama sa variată de produse și pentru abordarea deschisă față de subiectele legate de sexualitate.

Această companie se dovedește a fi un jucător important pe piața articolelor pentru adulți din România, având o ofertă diversificată care răspunde nevoilor și preferințelor clienților.

Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024