Gratis

Lucrator comercial magazin arta & hobby

PictorShop - magazin arta & hobby

Candidatul Ideal

  • Comunicare excelentă;
  • Spirit pozitiv, adaptabil și proactiv;
  • Ritm de lucru rapid;
  • Experiență în vânzări este un avantaj, ideal în domeniu similar (papetarie).

Descrierea jobului

  • Consiliere clienți și vânzare la casă (emitere bon fiscal/factura, incasare)
  • Intocmeste si opereaza zilnic registrul de casa
  • Aprovizionare (intocmeste ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈necesarul si trimite comenzi la furnizori, recepționează și așează marfa la raft)
  • Program de lucru: luni-sâmbăta

Cautam coleg pentru locația magazin PictorShop din strada Știrbei Vodă (metrou Eroilor, zona Casa Radio/Opera).

PictorShop - magazine specializate in vanzarea de materiale profesionale pentru arta si hobby

La PictorShop oferim pasionaților de artă și creativitate materialele de care au nevoie pentru a da forma imaginației: culori pictură, pânză pe șasiu, pensule, șevalete și multe altele.

Echipa tânără și profesionistă PictorShop te ghidează în alegerea celor mai potrivite materiale pentru artă cu sfaturi practice sau informații tehnice.

Te invităm să ne cunoști atât online cât și în cele 5 magazine din București și din țară!

PictorShop, pentru artistul din tine!

Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024