Gratis

Lucrator Comercial

Teamland
10 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești în căutarea unei experiențe de muncă dinamică și plină de provocări, atunci locul tău este la noi! Căutăm tineri energici, cu spirit de echipă și dorință de a învăța, care să se alăture echipei noastre.

Cerinte:
  • Minimum 10 clase
  • Amabilitate
  • Implicare si flexibilitate
  • Punctualitate si rezistenta la stres
  • Munca in echipa

Descrierea jobului

  • Te vei asigura că rafturile sunt aranjate și pline de marfă mereu;
  • Te vei asigura că marfa de la ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂raft este proaspătă și aranjată corespunzător;
  • Vei gestiona corespunzător activitatea de la casa de marcat;
  • Vei participa la activitatea de inventar a magazinului;
  • Te vei asigura că magazinul este curat, atât sala de vânzare, cât și restul spațiilor;
  • Vei oferi suport clienților în magazin
Program:5 zile din 7, 2 schimburi: 06:00-14:30 si 14:00-22:30
Pachet salarial:
3000 lei NET
800 lei tichete de masa
40% spor de weekend
Al 13-lea salariu
Asigurare sanatate clinica privata
Prima sarbatori
Contract perioada nedeterminata

Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:

- recrutarea de manageri sau specialiști,

- asigurarea de forţă de muncă temporară,

- audit de Resurse Umane,

- instruirea personalului.

Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoştinţele noastre de specialitate şi din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluţii inovative pentru fiecare client.

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024