Gratis

Lucrator comercial/casier - Magazin Partener Profi

FANMARK SRL
4 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara in magazinele Profi sau intr-un alt lant de magazine, constituie un avantaj
  • Responsabilitate, seriozitate si spirit de echipa
  • Disponibilitate de lucru in ture, inclusiv in weekend.

Descrierea jobului

Beneficii
  • Iti oferim un venit corelat cu performantele obtinute, salariu fix.
  • Contract de muncă pe durata nedeterminata;
  • Concediu de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄odihna de 21 de zile lucratoare;
  • Program flexibil;
  • Formare profesionala si cunoasterea structurilor si proceselor noastre.
  • Posibilitatea de negociere a salariului, in functie de experienta si performanta.

Responsabilitati
  • Scaneaza produsele cumparate de clienti si incaseaza contravaloarea lor, in bani sau bonuri valorice;
  • Completeaza în permanenta rafturile cu marfa;
  • Urmăreşte datele de valabilitate ale produselor si face rotatia la raft a produselor;
  • Indeparteaza de la raft produsele deteriorate sau care nu respecta standardele;
  • Participa la actiunile comerciale din magazin;
  • Raspunde solicitarilor clientilor cu privire la informatii despre produse, preturi, mod de cantarire;
  • Asigura curatenia magazinului (inclusiv echipamente si utilaje) si a anexelor.

Profi este compania românească de retail modern cu cea mai mare extindere în teritoriu și cu un ritm de creștere încă neegalat în România. De aproape 22 ani, lanțul de magazine Profi se dezvoltă continuu, în ritm accelerat. Cu aproape 26.000 de angajați în magazine integrate și partener și aproape 1600 de magazine în peste 700 de localități, Profi este cel mai mare angajator privat și totodată rețeaua de retail modern cu cea mai mare extindere geografică din România. În 2021 Profi a introdus un nou concept de magazin – care, în baza succesului de care se bucură, urmează să se extindă în întreaga rețea – lucru ce punctează încă un pas important în evoluția companiei. În mai 2019, Profi a devenit prima rețea cu mai mult de 1000 de magazine amplasate în aproape 500 de localități din toate județele și municipiul București iar în decembrie 2021 depășea 1500 de magazine. Extinderea continuă cu sute de noi magazine în fiecare an.
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 21 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024