Gratis

Lucrător comercial/Casier Profi

IBR TOP S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

· persoană dinamică, activă, cu atitudine pozitivă;
· abilități bune de comunicare;
· abilitatea de a învața;
· punctualitate, seriozitate și responsabilitate;
· să îți placă să lucrezi în echipă;

Descrierea jobului

Ce vei face tu pentru noi?
· vei servi clienții de la raion prin: porționare, feliere, împachetare și etichetare corectă;
︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄· vei afișa, obligatoriu, prețurile și termenele de valabilitate, pentru toate mărfurile expuse la vânzare;
· vei retrage de la vânzare, în timp util, toate produsele nevandabile (expirate, deteriorate);
· vei aranja marfa, conform procedurilor specifice;
· vei scana produsele asezate de catre clienti pe banda și vei încasa contravaloarea acestora;
· întampini clientii cu respect si cu zambetul pe buze;
· participi la acţiunile comerciale din magazin;
· te vei asigura că magazinul este curat; atât sala de vânzare, cât și restul spațiilor;
· vei oferi suport clienților.

Ce fаcem noi pеntru tine?
· pentru că ne place sa investim in oamenii care ne reprezintă, îți oferim training profesional;
· îți oferim parte salarială compusa din salariu fix și tichete de masă;
· loc de muncă stabil;
· contract de muncă cu normă întreagă, perioadă nedeterminată;
· posibilitatea de a te dezvolta profesional și personal;
· posibilități reale de promovare.

Partener Profi Romania, o companie cu 20 de ani vechime, administrăm un magazine în Brasov cu intenția de a crește parteneriatul cu trecerea timpului.

Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024