Gratis

Key Account Manager

IWF STAFFING S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Cunoștințe solide de SAP;
  • Experiență dovedită ca si Key Account Manager sau într-un rol similar de vânzări;
  • Cunoștințe solide de Excel pentru analiza datelor, raportare și urmărire;
  • Abilități puternice de negociere, comunicare și interpersonale;
  • Abilitatea de a lucra independent și colaborativ într-un mediu de echipă;
  • Orientat către rezultate, cu un istoric de îndeplinire sau depășire a obiectivelor de vânzări.

Descrierea jobului

  • Managementul relatiilor cu clientii;
  • Dezvoltați și mențineți relații puternice cu clienții cheie pentru a înțelege nevoile și obiectivele lor ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de afaceri;
  • Acționează ca principal punct de contact pentru clienți, asigurând servicii excelente și satisfacție clienților;
  • Stimularea vânzărilor produselor noastre pentru a răspunde cerințelor clienților;
  • Identificați și urmăriți noi oportunități de afaceri în conturile existente și prin prospectare;
  • Aveți o înțelegere profundă a ofertelor noastre de produse;
  • Rămâneți la curent cu tendințele și actualizările din industrie;
  • Pregătiți și prezentați rapoarte regulate privind valorile vânzărilor și starea contului;
  • Lucrați îndeaproape cu echipa de vânzări, dezvoltarea produselor și echipele de asistență pentru a asigura livrarea fără probleme a produselor și serviciilor.

BENEFICII:
  • Salariu fix;
  • Bonus consistent în funcție de rezultate;
  • Masină de serviciu;
  • Laptop, telefon;
  • Asigurare medicala privata.

International Work Finder rezolvă nevoia de forță de muncă necalificată și calificată cu care România se confruntă în ultimii ani. Echipa noastră este formată din profesioniști cu o bogată experiență în identificarea omului potrivit la locul potrivit. În acest context, International Work Finder reprezintă o oportunitate pentru toate acele companii românești care își doresc angajați loiali, educați într-un sistem care respectă omul și meseria sa – sistemul de educație asiatic. Recrutăm resurse umane din Nepal, India, Sri Lanka și alte piețe emergente în următoarele domenii de activitate: construcții, HORECA, agricultură, producție, curățenie, menaj, FMCG, SPA, grădinărit, îngrijire.

Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024