Gratis

KEY Account Manager la iNES Group

iNES GROUP
2 poziții

Candidatul Ideal

Întrucât ne mărim echipa, suntem în căutarea unui nou coleg specialist în vânzări, care sa fie responsabil atât de gestionarea unui portofoliu de clienți , cât și de vânzarea serviciilor companiei în segmentul B2B si rezidential.

Ce ne dorim de la tine:
Să fii un bun cunoscător al pieței de telecomunicații și să ai cunoștințe generale IT&C;
Să ai studii superioare și experiență într-un post similar de minim 1 an
Să ai abilități dezvoltate de negociere;
Să ai capacități de relaționare și comunicare și dorința de a lucra în echipă;
Să deții permis de conducere categoria B și să fii deschis pentru muncă de teren;

Descrierea jobului

Ce responsabilități vei avea:
Vânzarea serviciilor companiei și administrarea unui portofoliu de clienți;
Initierea de contacte și discuții directe în ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄vederea extinderii portofoliului, identificarea de noi clienți țintă din segmentul rezidențial și B2B;
Realizarea propunerilor, ofertelor și negocieri ale clauzelor contractuale;
Generarea de noi oportunități în portofoliul de clienți și mărirea acestuia;
Participarea împreuna cu echipa companiei la dezvoltarea de noi produse;
Prospectarea pieței pentru cunoașterea concurenței;
Realizarea și depășirea targetului lunar de vânzări.

Care sunt beneficiile tale:
Pachet salarial atractiv, corelat cu performanța, format din salariu fix și comision procentual din vânzările lunare, cu posibilitatea de creștere a veniturilor în funcție de nivelul realizărilor;
Traininguri interne și externe;
Mediu de lucru profesionist, non-conflictual;
Mașină de serviciu, telefon, laptop, tichete de masa.

Dacă ți-am stârnit interesul sau ai vrea să recomanzi pe cineva care se pliază așteptărilor noastre, te rog să ne trimiți CV-ul.

iNES GROUP este cel mai mare furnizor independent de telecomunicatii din Bucuresti si suntem printre primii Internet Service Provideri din Romania, avand de peste 20 ani de experienta. Pentru acces internet ii avem parteneri de upstream pe doi dintre cei mai buni carrieri, operam un centru de date cu o suprafata de 320 mp, iar incepand cu anul 2005 am fost primii care am introdus furnizarea televiziunii peste tehnologie IP (IPTV)
Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024