Gratis

Key Account Executive

Roshen Confectionery Corporation

Candidatul Ideal

Ce calitati,cunostinte si abililitati trebuie sa ai?

- Studii medii/superioare;
- Minim 2 ani experienta in vanzari in domeniul bunurilor de larg consum (FMCG) / experienta in clientii IKA este un avantaj
- Cunostinte medii de operare PC (Word, Excel);
- Cunostiinte medii de limba engleza;
- Experienta in utilizarea tabletei/ unui sistem informatic reprezinta un avantaj;
- Permis conducere categoria B obligatoriu;
- Abilitati negociere;
- Atentie la detalii, orientare catre client si obtinerea de rezultate;
- Abilitati de solutionare a problemelor;
- Comunicare si colaborare;
- Adaptare la schimbare;
- Initiativa

Descrierea jobului

Esti Key Account Executive si iti doresti o noua provocare?

Esti merchandiser in magazinele Intenational Key Account si iti ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄doresti sa evoluezi?

Esti agent de vanzari(produse FMCG) in magazinele din traditional trade si simti ca a venit momentul sa demonstrezi ca poti mai mult?

Daca iti place "lumea vanzarilor", iti place sa lucrezi cu oamenii, sa negociezi, daca-ti doresti mai mult si vrei sa te alaturi echipei Roshen Romania, pe pozitia de Key Account Executive pentru zona
  • ​Bistrita Nasaud/ Cluj / Alba (domiciliat in Alba sau Cluj)
atunci trimite-ne CV-ul tau! Ce ai de facut? - sa implementeazi procedurile si standardele de vanzare,promovare,mercantizare,plasari a produselor companiei catre clientii de tip International Key Account;
- sa verifici aprovizionarea conform procedurilor si conditiilor agreate;
- sa te implici activ in implementarea planogramelor si planului de promotii stabilite si comunicate de Roshen Romania;
-sa verifici permanent calitatea mercantizarii precum si folosirea adecvata a materialelor promotionale;
-sa tii legatura cu managerul de raion/departament/magazin si sa te asiguri de rezolvarea eventualelor probleme in cel mai scurt timp;
- sa raportezi periodic statusul implementarilor din magazinele alocate

Pe langa un venit motivant, asigurare medicala privata, autoturism de serviciu, noi iti vom oferi tot suportul de care ai nevoie pentru ca impreuna sa evoluam!

Te asteptam in echipa Roshen Romania!

Descrierea companiei

ROSHEN Confectionery Corporation

Suntem unul dintre cei mai mari producatori mondiali de produse de ciocolaterie si patiserie. Compania noastra produce sub marca proprie aproximativ 320 tipuri de produse de ciocolaterie si patiserie dezvoltand simultan si o gama dedicata produselor de lux . Vindem produsele noastre pe pietele de specialitate din: Germania,Italia,Austria,Egipt,Cehia, Moldova,SUA, Canada, Israel si alte 36 de tari. www.roshen.com
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024