Gratis

JUNIOR VM JD SPORTS NEW OPENING - Braila

Marketing Investment Group RO SRL

Candidatul Ideal

JUNIOR VM JD SPORTS

Descrierea jobului

Junior VM JD Sports

Prezentare generală a rolului:

Ca parte a echipei din magazin, veți oferi suport vizual magazinului, ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀atrăgând clienții noștri prin plasarea creativă a produselor și utilizând cele mai recente tendințe în modă. Veți fi responsabil/ă de prezentarea imaginii magazinului și veți realiza comercialitatea în magazin, maximizând în același timp profitabilitatea magazinului prin concepte vizuale atrăgătoare.

Competențe/experiență/cunoștințe necesare:
- Experiența în comercializarea vizuală sau în comerțul cu amănuntul constituie un avantaj,
- Abilități excelente de gestionare a timpului,
- Abilități solide de comunicare verbală și scrisă,
- Să fiți creativi, imaginativi și să aveți fler pentru modă.

Responsabilități:
- Oferirea unor niveluri excelente de servicii pentru clienți,
- Vânzarea de produse cu accent pe atingerea obiectivelor de vânzări,
- Analizarea rapoartelor de vânzări
- Menținerea standardelor VM adecvate în magazin,
- Îngrijirea unui nivel ridicat de aprovizionare a magazinului
- Implementarea, conform instrucțiunilor, a standardelor VM în magazin
- Ajustarea prezentării ofertei magazinului la tendințele predominante,
- Reprezentarea JD Sports într-o manieră profesională.

Noi vă oferim:
- Salariu competitiv,
- Traininguri de integrare,
- Traininguri privind produsele și serviciile pentru clienți,
- Reduceri la produsele noastre,
- Atmosferă excelentă și o echipă bine coordonată,
- Program flexibil,
- Oportunități de dezvoltare în cadrul JD Group.

Experiența într-o poziție similară este apreciată.
Trimite CV-ul și alătură-te echipei noastre!

Înființată în 1981 cu un singur magazin în nord-vestul Angliei, JD Sports Fashion plc este un important retailer de modă sportivă și brand-uri pentru activitățile în aer liber din Marea Britanie și Europa. Grupul are peste 800 de magazine într-o serie de sucursale de vânzare cu amănuntul și este mândru de faptul că oferă întotdeauna clienților săi cele mai noi produse de la cele mai bune brand-uri.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024