Gratis

JUNIOR SOCIAL MEDIA

ICON ADVERTISING

Candidatul Ideal

Așteptăm un CV de la tine dacă:
- ai o experiență de minimum 1 an în social media, content sau marketing digital;
- cunoscător/e al/a platformelor Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn, TikTok;
- ai cunoștințe foarte bune de limba română și limba engleză;
- ai experiență în gestionarea conturilor de social media și utilizarea de tool-uri pentru social media;
- experienta in optimizarea, analizarea si implementarea: Google Analytics, Facebook Ads, Instagram, YouTube, E-mail Marketing, Mobile Marketing, Google Ads, etc.
- aptitudini de organizare si lucru eficient, atat individual cat si in echipa.

Descrierea jobului

- Integrarea retelelor de social media in Strategia de comunicare online.
- Administrarea, optimizarea si monitorizarea canalelor de comunicare online, ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄in functie de indicatorii de performanta.
- Planificarea, dezvoltarea, implementarea si gestionarea campaniilor de publicitate in Social Media.
- Analiza si masurarea indicatorilor de performanta ai campaniilor si actiunilor coordonate si a ratelor de conversie
- Monitorizarea si analizarea pietei, a competitiei si a comportamentului consumatorului in digital, pentru a indentifica trendurile.
- Administrarea si urmarirea bugetelor de promovare alocate pentru canalele digitale.

Descrierea companiei

Agentie de publicitate
Publicat 31 Mai 2024 Reactualizat 21 Iun. 2024 Expiră 30 Iun. 2024